usługi wliczone w cenę

Samochód w najmie elastycznym to coś więcej niż tylko nowe auto prosto z salonu. W pakiecie otrzymujesz przeglądy, ubezpieczenie oraz naprawy. Wszystko po to, by zapewnić Ci bezpieczeństwo i wygodę.
Ubezpieczenie
UbezpieczenieNajem elastyczny gwarantuje pełne ubezpieczenie OC, AC, NNW oraz pakiet Autoszyba. Stawiamy na pełną ochronę Ciebie i Twojego auta.
Assistance
AssistanceZ ochroną assistance obejmującą kierowców i pasażerów masz pewność, że uzyskasz pomoc bez względu na porę, 24 h na dobę. Żadne niespodzianki na drodze nie będą Ci straszne. Pakiet zawiera m.in.: holowanie, naprawę w miejscu zdarzenia, pomoc w podróży, samochód zastępczy i pomoc medyczną.
Pakiet serwisowy Comfort
Pakiet serwisowy ComfortW pakiecie serwisowym Comfort otrzymujesz przeglądy okresowe wraz z wymianą filtrów i płynów eksploatacyjnych. Jeżeli zajdzie taka potrzeba wymienimy również elementy układu hamulcowego - klocki i tarcze hamulcowe bez dodatkowych kosztów.
Pakiet opony
Pakiet oponyJuż nigdy nie martw się o wymianę opon! Twój nowy samochód jest wyposażony w opony całoroczne, dzięki czemu nie musisz nawet pamiętać o ich sezonowej wymianie.
Elastyczność umowy
Elastyczność umowyUmowę podpisujesz na 2 lata, ale możesz oddać nam samochód w dowolnym momencie. Minimalny czas trwania umowy to 3 miesiące. Zagwarantuj sobie spokój i komfort jazdy nowym, wymarzonym autem.
Najem Elastyczny
Auto dostępne od ręki
0 zł wpłaty wstępnej
Wszystko w cenie, płacisz tylko za paliwo
Gwarancja niskiej ceny przez 2 lata
Bezpłatna możliwość zwrotu już po 3 miesiącach
Aż 24 000 km rocznego przebiegu
od brutto mies.
Gwarancja niskiej ceny przez 2 lata
0 zł wpłaty wstępnej
Bezpłatna możliwość zwrotu już po 3 miesiącach
Aż 24 000 km rocznego przebiegu
Wszystko w cenie, płacisz tylko za paliwo
MLeasing Logo

FINANSOWANIE

Samochody , które mogą
Cię Zainteresowac

OFERTY